Домой Новости На Волині судили чоловіка, який ухилявся від проходження навчальних зборів

На Волині судили чоловіка, який ухилявся від проходження навчальних зборів

28
0

На Волині судили чоловіка, який ухилявся від проходження навчальних зборів

У Нововолинську судили вже третього військовозобов’язаного, який не з’явився до військкомату і цим самим ухилився від проходження навчальних зборів.

Працівники Нововолинського ОРВК вручили повістку військовозобов’язаному нововолинцю та озвучили вголос її зміст ще в серпні, — повідомляє Нововолинськ соm.ua.

Чоловік, будучи придатним до служби, згідно із рішенням військово-лікарської комісії, не з’явився до військкомату у встановлений день для подальшої відправки на навчальні збори без поважних на те причин.

Свою вину нововолинець визнав повністю. Отож, суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.337 КК України та призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі п`ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 грн.

Нагадаємо, нещодавно чоловіка засудили через ухилення від проходження навчальних зборів військовозобов’язаними. Тоді нововолинець відмовився отримувати повістку від працівників військкомату.

Аналогічний випадок розглянули на судовому засіданні й минулого тижня. Тоді нововолинця, який перебував на робочому місці в ТзОВ «Механічний ливарний завод», працівники військкомату призвали на навчальні збори, надавши повістку та озвучивши вголос її зміст.

Військовозобов’язаний отримувати повістку відмовився, про що було склали відповідний акт.