Домой Иследования строек Оптовий продаж Яскрава

Оптовий продаж Яскрава

24
0

Немає жінок, які не любили б квіти, немає поета, який би хоч раз не описав чарівність бутона або цвітіння прекрасного куща.

Кожен садівник прагне до того, щоб його сад був найкращим, найкрасивішим і найдоглянутішим. Він дбайливо рік за роком підбирає сорти квітів та декоративних рослин, щоб його улюблений куточок — сад, не переставав радувати пишним цвітінням і розмаїттям фарб. Компанія Яскрава готова допомогти перетворити ваш сад в маленьку казку.

Оптовий продаж Яскрава

Фірма Яскрава працює в трьох основних напрямках:

— Цибулинні і кореневища квітково-декоративних культур;
— Саджанці троянд, а також саджанці декоративних і ягідних чагарників.
— Насіння овочевих, квіткових, кормових культур та газонних трав;

З 1998 року фірма має дві зареєстровані торгові марки: «Яскрава» та «Достаток».

Цибулини квітів

Фірма Яскрава вже багато років займається вирощуванням цибулинних і коренів багаторічників, а також їх розфасовкою і імпортом під власним брендом. Фахівці компанії дбайливо відбирають тільки якісні цибулини квітів, які не схильні до хвороб і дадуть 100% добрі всходження.

Серед величезної кількості цибулин квітів, ви знайдете: цибулини лілій, цибулини тюльпанів оптом, цибулини гладіолусів, цибулини гіацинтів, цибулини крокусів оптом.

Яскрава має найширший асортимент продукції в Україні, крім того, компанія завжди тримає «руку на пульсі», і тому в курсі всіх останніх новинок на квітковому ринку. Переконайтеся в цьому самі! Такого розмаїття цибулин квітів ви не знайдете більше ніде!

Саджанці троянд

Улюбленим напрямком компанії є вирощування та реалізація троянд. Яскрава — одна з найбільших фірм в Україні, яка займається повним циклом робіт: від вирощування до продажу саджанців троянд.

Розплідник спеціалізується на вирощуванні якісного посадкового матеріалу троянд. Враховуючи величезний досвід і знання, фахівці фірми Яскрава вирощують тільки ті сорти троянд, які добре приживаються в нашій кліматичній зоні.

В асортименті розплідника є саджанці троянд оптом: штамбові, чайно-гібридні, плетистих, почвопокривні, бордюрні, паркові та мініатюрні.

Насіння овочів

Гордістю компанії Яскрава є асортимент пакетованого і вагового насіння, овочів і квітів, який налічує понад 800 найменувань! Купити насіння цвітної капусти оптом, салату, квасолі, насіння кропу, насіння буряка, кавуна, гороху, насіння моркви, дині, насіння огірка оптом, насіння суниці, насіння томатів, перцю, насіння петрушки, насіння цибулі оптом, редису ви можете, вибравши їх серед товарів фірми. Працівники компанії Яскрава гарантують, що кожне куплене вами зернятко дасть добрий урожай.

Саджанці дерев

Поспішаємо вас порадувати! Фірма Яскрава відкрила нові напрямки виробництва: вирощування саджанців плодових дерев (яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоси та ін), чагарників ягідних культур (малини, смородини, агрусу), а також великий асортимент декоративних чагарників.

Продукція компанії Яскрава представлена в різних регіонах України. Фірма весь час розвивається, упевнено рухаючись в майбутнє, реалізуючи плани і розвиваючи виробничий потенціал.