Домой Архитектура и дизайн Як вибрати вхідні двері?

Як вибрати вхідні двері?

125
0

Мій дім моя фортеця. Приказка знайома всім і кожен бажає в своєму будинку бути надійно захищеним. Захист починається з надійної вхідних дверей, яка забезпечить комфорт і затишок господареві будинку. Знайти такі двері можна в магазине сезон плюс. Як вибрати вхідні двері, і якими критеріями керуватися при покупці розповість вам дана стаття.

Найголовніше для вхідних дверей це забезпечення захисту приміщення, в якому вона встановлена. Найбільшою ступенем захисту мають металеві двері, але і тут при зовнішній схожості потрібно бути дуже уважним при виборі. Дуже часто не сумлінні виробники використовують дуже тонкий металевий каркас дверей який з легкістю протикається консервним ножем.

Для вибору дверей з високим ступенем захищеності краще звернутися в фірми які можуть надати послугу виготовлення дверей за індивідуальним проектом під конкретний дверний отвір. В такому випадку вартість дверей буде значно вище ніж аналогічної виконаної за типовим проектом. Мінімізація технологічно зазорів, надійний матеріал і фурнітура високої якості двері виконаної на замовлення дозволить знизити ризики розтину приміщення до мінімуму. Але все ж фахівці рекомендують в сукупності до надійної і якісної двері установку сигналізації.

Дуже важливо для вхідних дверей її надійність на тривалий термін експлуатації. Хороша якість фурнітури, а так ж самого матеріалу, з якого зроблені двері гарант довгої і надійної роботи двері. Найчастіше використовуються металеві двері з різними матеріалами зовнішньої обробки. З цього випливає другий критерій вибору вхідних дверей – це дизайн.

Широкий спектр вибору матеріалів на сучасному ринку дозволить вам вибрати потрібний дизайн дверей. Від класичного дерева різних порід до ламінованих вставок, що дозволить поєднувати зовнішній вигляд дверей із загальним інтер’єром житлового приміщення. Так само немало важливим фактором є шумова ізоляція двері тому що, проживаючи в багатоквартирних будинках, часто хочеться побути в тиші, а шуми, що доносяться з під’їзду, не дають цього зробити. Після вибору конкретної двері дуже важливо правильно її встановити. На даний момент фірми з продажу та виготовлення дверей, як правило, пропонують і її установку, але це зажадає додаткових витрат. Двері можна встановити і самому, але це вимагає певного досвіду і кваліфікації. У цьому питанні краще не ризикувати адже всім відомо скупий платить двічі.